Wędki Matrix

wędki matrix
Wędki Matrix – wysokiej klasy wędki Feeder i Method Feeder (metoda feederowa) renomowanej Marki Matrix.

Firma wywodzi się z Wielkiej Brytanii, posiada długą tradycję opartą na innowacyjnych rozwiązaniach. Marka Matrix kojarzona jest na wyspach przede wszystkim z bardzo wysokiej jakości i wydajności oferowanych produktów zaprojektowanych przez wędkarzy dla wędkarzy! Najlepsze materiały dostępne na rynku światowym, precyzja wykonania, design rzucający się w oczy, to tylko niektóre zalety sprzętu wędkarskiego produkowanego przez firmę Matrix.

Wędki Feeder i Method Feeder

Wędki Matrix możemy z pełną odpowiedzialnością polecić nie tylko amatorom, ale również doświadczonym profesjonalistom, którzy wymagają pełnej niezawodności oraz najlepszych parametrów użytkowych. Sprzęt wędkarski, który ceniony jest za swoją jakość oraz precyzję wykonania. W ofercie sklepu internetowego feeder24.pl znajduje się kompleksowa oferta tego producenta po bardzo przystępnych cenach opartych na wysokich rabatach.
Seria do Method Feeder (metoda) jak również do Feedera klasycznego dla każdego wędkarza, przeznaczona na różne łowiska i metody połowu ryb spokojnego żeru.

Zobacz ofertę – wędki Matrix!

Wyświetlanie wszystkich 17 wyników